http://openszkolenia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/rotator.r01gk-is-1.pnglink
http://openszkolenia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/rotator.r02gk-is-1.pnglink
«
»

Pozyskiwanie kapitału

ueMasz firmę? Masz pomysł na biznes? Chcesz się rozwijać, ale brakuje Ci kapitału? Sięgnij po środki unijne. Doinwestuj swoje przedsiębiorstwo i buduj potęgę własnej firmy. Pomożemy przygotować Twój wniosek o dofinansowanie i napiszemy stosowny Biznes Plan.

Pieniądze czekają na Ciebie, a Ty na co czekasz?

Najważniejszym czynnikiem warunkującym sukces w biznesie jest oczywiście dobry pomysł. Z drugiej jednak strony ileż to dobrych pomysłów na biznes zostało zaprzepaszczonych ze względu na brak funduszy potrzebnych do wprowadzenia idei w życie. Jakby idealistycznie na to nie patrzeć kapitał w działalności gospodarczej ma znaczenie i już. Skąd zatem brać pieniądze na start, w jaki sposób pozyskać niezbędne środki na zarobienie pierwszego miliona?

Są dwa najpopularniejsze źródła zapewniające finansowanie tworzenia i rozwoju przedsiębiorstwa, kredyt bankowy i dotacja ze środków unijnych. Wiele jest między nimi różnic ale jedną cechę mają wspólną, aby otrzymać pieniądze należy przygotować stosowny wniosek i opracować biznes plan przedsięwzięcia spełniający wymyślne kryteria. Jeśli nie lubisz lub nie potrafisz odnaleźć się w zawiłych zagadnieniach biznesowej terminologii, jeśli nie chcesz tracić czasu na opisywanie strategii, analizowanie danych, wyliczanie wskaźników finansowych przyjdź do nas, a z przyjemnością zrobimy to dla Ciebie i za Ciebie. Weź pieniądze i zacznij działać.